تبلیغات
من منتظرم... - 39. این روزها

من منتظرم...

39. این روزها+ سحرگاه دیروز این اس ام اس برام اومد : "امشب ساعت 3:05 به وقت ایران ، ماه ، کعبه را طواف میکند . در هر سال یک بار تکرار میشه و وقت قبولی دعا است . به هر کی دوستش داری خبر بده "
اولش خوشحال شدم که ارسال کننده ، دوستم داشته !! بعد یک لحظه جو گرفت که من هم ارسال کنم بعد گفتم هی خانم خوشگله یک لحظه وایستا ! اصلا همچین چیزی میشه ؟! که ماه در یک لحظه دور چیزی بچرخه اونم ماه که هر  سی روز یک بار دور زمین میچرخه !  و زمین هم هر 24 ساعت یک بار دور خودش میچرخه یعنی هیچ کدوم فرفره نخواهند شد که این اتفاق بیفته !! بعد هم اگر چنین اتفاق مهمی قراره بیفته چرا تو اخبار حرفی ازش نیست !!! در این لحظه به خودم آفرین گفتم که  مسخره عزیزام نشدم.+ وقتی این خبر را شنیدم که به فتوای جنابی ، اگر در حال روزه ، آب بخورید روزه صحیح است و قضا ندارد !!! یاد این حدیث افتادم که در آخر الزمان اینقدر دستورات اسلام عوض میشه و بدعت ها زیاد میشه که وقتی امام زمان (عج)   دین اصلی را بیان می‏ كنند مردم آن را دینی جدید تصور میکنند و از این بابت ، برخی امامت ایشان را قبول نمی کنند .
درسته اگر فشار و مشقت به حدی بود که خطر ضرر برای بدن ، وجود داشت باید افطار کرد ولی روزه اش قضا دارد !!!


+ این روزا کلی برگشت دارم به خاطره های کنکور . چه روزایی بود که انگار قراره دوباره تکرار بشه . بعد از دانشگاه هیچ سالی به اندازه امسال مصمم نیستم که قبول بشم و از این بابت خیلی از خدا ممنوم . متشکرم ازت م.ه.
در این راستا یک سری هم به کتاب های دبیرستان زدم . به قول داداشم دیگه زیادی دارم از پایه میخونم  . سایت کلاس درس خیلی کمک کرد . این سایت با شعار "مدرسه ای برای همه " درست شده . درسهای دبیرستان خیلی مفهومی و سریع توضیح میده . چون خیلی ازش راضی بودم ، خواستم با معرفی اش در اینجا ، دینم را بهش ادا کنم.


+ برنامه غذایی من این روزها اینطوریه : افطار فقط سوپ و پنیر و سبزی میخورم حتی اگه مهمونی باشیم . (از غذاشون نمیخورم تا سحری اشتها داشته باشم ) . در فاصله افطار تا سحر 2 لیوان شربت خاکشیر و تخم شربتی حتما میخورم (برای رفع عطش و مشکلات معده خیلی خوبند) . میوه حتما میخورم علی الخصوص هندوانه . یک مشت آجیل خام (تفت داده و شور نباشه) و احیانا فرنی یا حلوایی چیزی و حتما آب . سحری هم حتما غذای نونی میخورم . من اینطوری کردم و تا حالا نه تشنه شدم نه گرسنه با اینکه چند روز بود هر روز از ساعت 9 صبح تا 1 ظهر توی خیابون بودم.
[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]