تبلیغات
من منتظرم... - 32. انتخاب

من منتظرم...

32. انتخاب

قبل از انتخابات میخواستم بیام و نطق سیاسی-فرهنگی ام را بکنم و بروم که کمی تنبلی و کمی فکر مشغولی دیگه ، نذاشت که بیام !

من هم رای دادم .

من اولویتی که برای انتخاب یک نفر از آن 8 تا داشتم فرهنگ و اخلاق بود . یعنی شخصی که اولویتش کار فرهنگی باشد ! کسی که برای فرهنگ ، اخلاق و طرز فکر مردم برنامه داشته باشه و بتونه اینها را تغییر بده چون ایمان دارم که تا فکر درست نشه رفتار هم درست نمیشه . (من خودم چون درد این بلد نبودن را کشیدم به این فرهنگ گیر دادم !) البته میدونم تغییر به این بزرگی ، یک شبه به دست نمیاد....

خب بعد ار مناظره ها ناامید شدم چون هیچ کدام در این حد و اندازه ای که من میخواستم نبودند ! بنابراین مبنا را براین گذاشتم که حداقل خودش اخلاق مدار باشد !  پس انتخابم شد بین حداد عادل و رضایی و غرضی (عارف هم خوب بود فقط چون زود داغ میکرد مناسب ندیدم) . حداد هم که انصراف داد و نتیجه شد غرضی یا رضایی ! اگرچه غزضی را به خاطر صریح بودن و اخلاقی بودن و خلاصه بودن (بقیه خیلی الکی حرف میزدند) بیشتر می پسندیدم ولی رضایی ، در اولویت دوم من یعنی اقتصاد ، با برنامه تر بود پس رای من شد رضایی

من روحانی را تا قبل از انتخابات زیاد نمیشناختم اما در آن برنامه بعد از بخش خبری شبکه 2 که کلیدش را درآورد از او خوشم نیامد حس بچه های دبستان را به من منتقل کرد!
به هرحال مبارکش باشد ! من وظیفه ام انتخاب درست ترین بود که کردم به نتیجه اش کار ندارم .


+نتایج انتخابات  جالبه ! تقریبا میشه گفت که حدود 4 میلیون تند رو داریم و حدود 8 میلیون هنوز به اصول گرایی بعد این همه مشکلات پایبند هستند که تعداد کمی نیست . 
+ بفرمایید ادامه مطلب
چند نکته دیگه ای که من از این انتخابات برداشت کردم :
+ اصلاح طلب ها واقعا زرنگ هستند ! به موقع عارف را کنار گذاشتند و پیروز شدند .

+به نظر من روحانی تا قبل از حمایت خاتمی و رفسنجانی ، این قدر طرفدار نداشت . البته عارف به گردنش خیلیییی حق داره !  فکر کنم خودش هم باورش نشده باشه که رییس جمهور شده و اصلا فکرش را هم نمیکرد.

+ مردم بیشتر دنبال آزادی هستند تا نظام (شاید ما روزی ترکیه دوم بشیم)

+ فهمیدم کشور دست کیه !
             او که برای ثبت نام انتخابات اومد ، قیمت ها اومد پایین .
             رد صلاحیت شد، قیمت ها رفت بالا.
             نامزدش برنده انتخابات شد دوباره قیمت ها داره میاد پایین.


[ یکشنبه 26 خرداد 1392 ] [ 10:44 ق.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]