تبلیغات
من منتظرم... - 30. درهم میخری؟

من منتظرم...

30. درهم میخری؟

این روزهای رجب ، ماه زیارتی آقاست و طبیعتا زائر در حرم زیاد شده .
یک چیزی که بین زائرها خیلی فراگیر شده و من را اذیت میکنه اینه که وقتی آشناهاشون باهاشون تماس میگیرند ، گوشی همراهشون رو به سمت حرم و ضریح میگیرند تا آن آدم پشت خط با امام رضا (ع) صحبت کنه !!! به نظر من این کار ، توهین به امام رضا است . انگار که آقا مثل ما آدم ها محدود به مکان هستند و نمیتونند حرف آدم ها را با وجود فاصله بشنوند و حتما باید از طریق خطوط تلفن باهاشون صحبت کرد و گرنه نمی توانند بشنوند !! اونم آقایی که در آداب زیارتشون اومده که اگه عارف به حقش زیارتش کنی بدون اینکه حتی حاجتی بر لب بیاری دست خالی برگردانده نمی شی . یعنی در حضورش احتیاج به لیست دادن و گفتن نیست چون کریم ، عادت دارد نگفته بدهد.
 خوبه که توی اذن دخول می خوانند که " پیامبر و امامان ما را می بینند و سخن ما را می شنوند و سلام ما را جواب میدهند" بدون اینکه تماس تلفنی با مدینه گرفته باشند!


***


من زیاد اهل تی وی نیستم ولی این روزها چند برنامه را حتما نگاه میکنم یکی اوشین چون ازش یاد میگیرم و آهنگش رو دوست دارم (اوشین را برای اولین باره دارم میبینم !) یکی هم شبکه 2 ساعت 10:45 شب !
من از نماینده ها و سابقه شون چیز زیادی نمیدونم . از دلایلی که این برنامه را نگاه میکنم یکی اینکه چون همه سعی دارن از موفقیت هاشون بگن میخوام ببینم در گذشته چه اتفاق هایی افتاده . دیگر اینکه میخوام ببینم میتونم بدون دخالت دادن احساسات ، یکی را انتخاب کنم ! ببینم میتونم این خصلت ایرانی ام را کنار بذارم ! و برای انتخابم 5 تا دلیل اصلی ، غیر از دعوای سیاسی بیارم !
تا حالا که چیزی نظرمو جلب نکرده ! یکی شون رو که اصلا نفهمیدم چی میگه دوتاشون هم با صحبت ها و نحوه بیانشون فقط خندیدم و ...
بیشتر منم منم دیدم تا برنامه!
***+من هر وبلاگی که خوشم بیاد را در لیست دوستان وبلاگ می آورم . هیچ وقت هم به طرف نمیگم که لینکت کردم ! هر چند وقت یک بار هم خانه تکانی میکنم و بعضی را حذف میکنم مدتی هست میخوام لیست دوستان را مرتب کنم ولی گودر حذف شد من خیلی بهش عادت داشتم و اونایی که مطلب تازه داشتند را بهت خبر میداد، سرویس خوبی بود حالا مجبورم دوستان را به روش سنتی و دستی وارد کنم .
 + از موقعی که کتاب 504 را میخونم کمبود اعتماد به نفس گرفتم بیشتر لغت هاش برام جدیده فکر میکردم اوضاعم بهتر از این ها باشه
+ برای آزمون آزمایشی بین تسلط و مدرسان موندم از هر دوشون از اطرافیان شنیدم .
[ پنجشنبه 9 خرداد 1392 ] [ 02:27 ب.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]