تبلیغات
من منتظرم... - 23. خواستن توانستن است!

من منتظرم...

23. خواستن توانستن است!

چهارشنبه بالاخره تونستم شاخ غول را بشکونم و خودم را راضی کردم و رفتم دندانپزشکی!! از صدای دستگاه هاشون موقع برداشت پوسیدگی و همچنین آن سوزن هایی که داخل ریشه دندان میکنند، میترسم . ولی واضح است که در این مورد چاره ای نداشتم به جز رفتن! به قول شخصی از هر چیزی که میترسی خودت را به داخلش بینداز . در کمال ناباوری فهمیدم که 4 تای دیگه هم خراب است !!! (اما نه به این شدت)

توی این گوشه دنجم از اینکه دندانپزشکی رفتن را شروع کردم، خودمو مورد تشویق قرار میدم

متاسفانه پوسیدگی به عصب رسیده بود ولی جالب که درد نداشتم !!!
هزینه یک دندان با درمان ریشه و پرکردنش شد 250 تومان! جلسه اول با خودم گفتم عجب شغل باحالی! درسته که مواد دندان پزشکی هم گران است ولی با 40 دقیقه کار کردن 250 تومان به دست میاری ! ولی در طول جلسه ، از اینکه نخوانستم دندانپزشک باشم خوشحال بودم . من کثیف کاریشو نمی پسندم ، از اینکه بخوای جرم ها و سیاهی ها و کثیفی های دهان یکی دیگه را درست کنی . من جرم گیری نداشتم ولی کلا  شغل هایی را که با بهداشت و بدن بقیه مردم سر و کار داره ، دوست ندارم . مثلا آرایشگری هم دوست ندارم از اینکه بخوای موهای اضافه بقیه را جدا کنی !
تصمیم دارم امسال یک حال اساسی به همه دندان هایم بدم و اینقدر این مسیر دندان پزشکی را ادامه میدم تا دیگه مشکلی موجود نباشه . یعنی حالا که موتورم گرم شده باید تا آخرش برم وگرنه میترسم سال دیگه با 8 تا دندان خراب ، غافلگیر بشم. همون خرجی که میخواستم مثل بعضی های دیگه اسراف بکنم همون را برای دندان هام خرج میکنم .
 امروز با وبلاگ من و نخاع آشنا شدم . دختری پر از انرژی و انگیزه مثبت است. یاد بگیرم!
[ شنبه 31 فروردین 1392 ] [ 11:24 ق.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]