تبلیغات
من منتظرم... - 19. 6ساعت مونده به عید

من منتظرم...

19. 6ساعت مونده به عید

روزهای آخر سال ، یکی از فکرهایی که به سراغ همه می آد اینه که توی سالی که گذشت ، من چه کار مفیدی انجام دادم ؟ به کجاها رسیدم ؟ به خودت ، نمره چند میدی ؟ و .... . دنبال یک جمع بندی خوب میگردیم . از آنجایی که ماها بیشتر اوقات خوبی ها را فراموش میکنیم و بدی ها همیشه توی ذهنمون میمونه! منم 2ساعتی وقت صرف کردم تا تونستم اتفاق های خوب امسالم را به یاد بیارم . اگرچه این اتفاق ها در حد رفتن به کره ماه نیست ولی همین که حس خوب اون لحظه ها یادم اومد برام کافیه و کلی از استرسم را در آن لحظه از بین برد . استرس اینکه دیدی امسال هم گذشت و کاری نکردی . استرس اینکه کاش میشد امسال از اول برگرده و من بهتر ازش استفاده کنم .  توی اون لحظات یادآوری ، برای اولین بار به وبلاگ نویسی و این وبلاگ افتخار کردم چون منو یاد بعضی اتفاق های خوب انداخت و مهم تر اینکه حس خوبی بهم منتقل شد .
وقتی داشتم یک جمع بندی از سال قبل میکردم خدا را از این بابت شکر کردم که توی سالی که گذشت خودم و خانواده ام سالم بودیم و فکر میکنم این شاید مهمترین پایان باشه . متاسفانه توی سالی که گذشت بعشی از آشناها فوت کردند و من واقعا خدا را شکر میکنم که همه خانواده ام سالم پیشم هستند . 

برای سال جدیدم چند هدف کلی دارم که حتی روی گوشیم هم ذخیره کردم تا هر روز بهم یادآوری بشه ! اول اینکه به صورت جدی تصمیم دارم روی خودم و شخصیتم کار کنم و به خودم بها بدهم چون یکی از چیزهایی که امسال یاد گرفتم همین بود که تا خودم را ارزشمند ندونم و در درونم ثبت نشه که من لیاقت خوشبخت شدن و اتفاق های خوب را دارم ، خوشبختی به طرف من نمیاد . یکی از چیزهای مهمی که امسال حتما دنبال خواهم کرد ، خود شناسی و کودک درونم است ، به قول علی بابایی زاده در برنامه طلوع ، امسال من هم تکرار خواهم کرد: " زنده باد خودم " .  (در همین راستا بود که عنوانم را هم تغییر دادم) .
برنامه بعدی که دارم اینه که روی رابطه ها و دوستی هایی که دارم کار کنم و بهشون بیشتر بها بدم . امیدوارم بتونم از پای این منقل اینترنت بلند شم و بجاش با خانواده ام و دوست هام حرف بزنم . امسال به دنبال آشنا شدن با آدم های جدید خواهم بود . 
سعی در کسب تجربه های جدید خواهم داشت دیگه نمیگم که اون کار را بلد نیستم یا اینجا جاش نیست یا ولش کن آبروم میره یا ... . 
تصمیم دارم یک دفترچه یادداشت را همیشه کنارم داشته باشم و کوچکترین اتفاق های خوبی که برایم می افتد را در آن بنویسم تا یادم نره و مهمتر اینکه در موقع هایی که ناراحتم با دیدن آنها حالم بهتر شه .

امیدوارم سال 92 سال خیلی خوبی برای همه باشه و به همه آرزوهاشون برسن (چرا بخیل باشم و بگم امیدوارم حداقل به یکی از آرزوهاتون برسین ؟!!!) و امسال ، سال رسیدن باشه . اگرچه من از سال مار ، گنج به یادم میاد . مثل کارتون ها و داستان ها که معمولا یک مار روی گنچ یا سکه ها خوابیده . البته میگن سال زایش هم میتونه باشه چون مار پوست اندازی میکنه و امسال میتونه سال نو شدن هم باشه . 
فقط یک نکته بسیار مهم نوروز امسال اینه که توام با دهه فاطمیه شده و باید حرمت اون خانم را که علت خلق هستی عنوان شدند ، نگه داریم . علی الخصوص در روز 5 فروردین .

سال نو مبارک .


[ چهارشنبه 30 اسفند 1391 ] [ 08:20 ق.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]