تبلیغات
من منتظرم... - 80 .سال نو مبارک

من منتظرم...

80 .سال نو مبارک

سال 93 هم رسید
سال نو همگی مبارک 
هر روزتان نورورز                 نوروزتان پیروز   (با لحن فامیل دور بخونین)

من سال 92 را دوست دارم . جزء سال هایی است که همیشه توی ذهنم خواهد ماند . اگرچه اتفاق مهمی برای من نیفتاد اما به غیر از 3 سفرم ، اون 2 اتفاق (پست 77 و 33) جزء خاطرات فراموش نشدنی ام ثبت شده اند . خاطراتی که فکر میکنم باعث شد من بزرگتر بشم !
از 92 راضی ام چون دوستای جدید پیدا کردم و زندگی های جدیدی را شناختم .
سال 92 اعتماد به نفس من بیشتر شد و خوشحالم .
و همه این ها در کنار اتفاقات مهم دیگه ای است که برام عادی شدند ولی وجود داشته و داره و انشاالله خواهد داشت مثل سلامتی خودم و خانواده ام ، مثل احساس امنیت ، مثل فرصت زندگی کردن ، مثل ... .

خلاصه اینکه هرچه از 91 ناراضی بودم از 92 راضی ام و از بین 0 تا 20 به خودم 13 میدم ! آخه خیلی بهتر از اینا میتونستم باشم و گاهی تنبلی کردم و گاهی الکی خجالت کشیدم و گاهی الکی ناامید بودم !

نمیدونم چرا ، ولی یک حسی از دورن بهم میگه امسال یک اتفاق مهم برای من خواهد افتاد! اتفاقی که تهش یک حس شادی وجود داره یعنی هر موقع یادش میوفتم که قراره یک اتفاق مهم برای من بیفته اون ته مهای درونم شادی را حس میکنم ! 
نمیدونم از کجا این قدر مطمئنم؟!

امیدوارم این جمله که سالی که نکوست از سال تحویلش پیداست برای من صدق نکنه ! آخه من موقع سال تحویل برعکس سالهای قبل که منظم و مرتب منتظر بودم و دعای مقلب القلوب میخوندم امسال در ژولیده ترین و بی نظم ترین حالت ممکن بودم و تازه 5 دقیقه بعد تحویل سال یادم اومد که دعا را نخوندم !!! 
خدا بخیر کنه . 
امسال با خودم میگفتم خوبه مسئولیت این خونه کامل با من نیست که اینقدر از کارها عقب موندم  ، اگه همه چیزش با من بود چی میشد؟  حتما 13 بدر آماده میشدم


 + امسال من برای نوه های خانواده یک سوپرایز داشتم !
6 تا پاکت آماده کرده بودم و توی هر کدوم مقدار متفاوتی پول از اسکناس های مختلف 500 و 1000 با یک کارت استخر گذاشته بودم (کارت ها از طرف ج بود).  بعد هر نوه ای باید به صورت رندوم یک پاکت را انتخاب میکرد. 
دبستانی هامون که از کارت استخر خوشحال بودند و قبل دبستانی هامون از اینکه 4-5 تا اسکناس رنگی داشتند ، خوشحال بودند . طفلی ها مبلغ را که نمیدونستن چقدر بود و آخر شب ، کلی ذوق داشتند که این همه اسکناس دارند(با عیدی های بقیه حدود 11 تا میشد) .
 من ، بیشتر از اونا ، از کارم خوشحال و راضی بودم . فهمیدم عیدی دادن بیشتر لذت داره تا گرفتن ...


[ دوشنبه 4 فروردین 1393 ] [ 10:04 ق.ظ ] [ فاطمه ..... ] [ نظرات() ]